Kujawsko-pomorskie: Kolejna edycja „Informatora dla Seniora”

Kujawsko-pomorskie:  Kolejna edycja „Informatora dla Seniora”
Fot. Andrea Piacquadio / Pexels

Jest już siódme wydanie Informatora dla Seniora – publikacja o kujawsko-pomorskiej infrastrukturze pomocowej, zdrowotnej, edukacyjnej i kulturalnej dedykowanej osobom starszym, samotnym i niepełnosprawnym.

Aktualna sytuacja epidemiczna wymusiła na Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Toruniu dostosowanie treści do bieżących potrzeb i oczekiwań, dlatego znajdą tu Państwo m.in. zagadnienia dotyczące wsparcia dedykowanego osobom starszym, samotnym i niepełnosprawnym – w związku z epidemią koronawirusa – realizowanego przez samorządy gminne i miejskie naszego województwa.

W pełni popierając podjęte przez instytucję działania oraz w celu rozpowszechnienia i zapewnienia mieszkańcom powiatu toruńskiego dostępu do informacji na temat instytucji organizujących lub świadczących pomoc dla osób starszych poniżej zamieszczamy link do publikacji. Mamy nadzieję, że przedstawione treści ułatwią Państwu odnalezienie instytucji, która zaoferuje oczekiwaną pomoc i wsparcie, a Informator będzie źródłem informacji, ale też i inspiracji dla seniorów i różnych instytucji działających na rzecz osób starszych i ich zrzeszających.

Informator jest do pobrania TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email