Kraków: Webinar: „Bieguny codzienności – od dalekich wypraw, po podróż w głąb siebie". 21 maja godz. 20:00

Kraków: Webinar: „Bieguny codzienności – od dalekich wypraw, po podróż w głąb siebie". 21 maja godz. 20:00
Fot. ziarnkodoziarnka.pl

Fundacja Wspierania Idei Marii Montessori „Ziarnko Maku” w Krakowie zaprasza na webinar pt. „Bieguny codzienności – od dalekich wypraw po podróż w głąb siebie.”

Webinar realizowany jest w ramach zadania publicznego pn. „Kształtowanie kompetencji psychospołecznych wśród rodzin z Gminy Miejskiej Kraków – Kompetentna rodzina – kompetentne dziecko. Kształtowanie umiejętności psychospołecznych wśród rodzin.” 

Gościem webinaru będzie pan Jan Mela.

– Wraz z tym niezwykle inspirującym i sympatycznym człowiekiem, porozmawiamy o wielu sprawach, z którymi jako ludzie możemy się mierzyć.  Osią spotkania będzie temat samoakceptacji osób dorosłych i tego, jaki ma ona wpływ na najbliższe otoczenie – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Nie zabraknie także innych wątków, m.in. tematu: 

  • współpracy, która pomaga radzić sobie z trudnościami, 
  • prawdy, która pozwala nam dać sobie prawo do słabości, 
  • niepełnosprawności, która może być szansą. 

Termin: 21 maja 2024 r. (wtorek) 
Godzina: 20:00 
Miejsce: kanał YouTube „Ziarnko do Ziarnka” (https://www.youtube.com/@ziarnkodoziarnka) 

Zapisy poprzez formularz pod adresem:  https://ziarnkodoziarnka.pl/webinar/  

– Zapisując się na to wydarzenie poprzez powyższy formularz, otrzymacie przypomnienie o zbliżającym się webinarze oraz będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie upominek od naszego gościa.  Serdecznie zapraszamy do zapisów! – zachęcają organizatorzy.

Gość: Jan Mela (na zdjęciu powyżej)

Podróżnik, społecznik, mówca motywacyjny, tata trójki dzieci. W wieku 13 lat stracił rękę i nogę. Dwa lata później razem z polarnikiem Markiem Kamińskim zdobył Biegun Północny i Południowy. W kolejnych latach uczestniczył w wyprawach na Kilimandżaro, Elbrus, wspinał się na górę El Capitan, przebiegł New York City Marathon i ukończył triathlon Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Porusza się na protezie nogi. Przez 11 lat prowadził Fundację Poza Horyzonty, która pomogła wielu osobom po amputacjach. Od lat pokazuje, że mimo tragicznych doświadczeń można żyć pełnią życia i realizować swoje pasje oraz marzenia. 

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.  

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: kontakt.cedr@ziarnkomaku.pl lub pod nr telefonu: 12 2663648.

Mat. prasowe
UM Kraków
Print Friendly, PDF & Email