Konsultacje. Rozmawiamy o przyszłości Elbląga

Konsultacje. Rozmawiamy o przyszłości Elbląga
Fot. Adminstrator

Zależy Ci na przyszłości naszego miasta? A może widzisz potrzebę zmian lub dostrzegasz szanse rozwoju? Jesteś osobą kreatywną, pełną pomysłów oraz idei na to jak powinien wyglądać Elbląg przyszłości? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

W imieniu Prezydenta Elbląga zapraszamy na konsultacje społeczne. Chcemy w gronie osób zainteresowanych rozwojem miasta porozmawiać, wymienić się pomysłami i spostrzeżeniami.

Władzom miasta zależy na opinii mieszkańców, ponieważ Elbląg to mieszkańcy.

– Chcemy usłyszeć, co Waszym zdaniem warto zmienić, ulepszyć, poprawić. Jakie są Wasze potrzeby i oczekiwania? Jak Wam się dzisiaj żyje w Elblągu? Jak chcielibyście żyć za kilka lub kilkanaście lat? Czy miasto jest przyjazne dla mieszkańców, turystów, przedsiębiorców, inwestorów? Co można zrobić lepiej, a co inaczej, aby Elbląg stał się silną i rozpoznawalną marką? Każde miasto tworzą jego mieszkańcy. Pamiętaj, masz wpływ na to jaki będzie Elbląg przyszłości – mówi Łukasz Mierzejewski z działu prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Konsultacje społeczne organizowane w ramach tworzenia Stadium rozwoju marki miasta Elbląg w kontekście potencjału całego regionu na lata 2020-2030 odbędą się 9 października godz. 17:00 w Sali Koncertowej Ratusza Staromiejskiego.

Print Friendly, PDF & Email