Konkurs „Działamy razem” - zaproszenie na konsultacje

Konkurs „Działamy razem” - zaproszenie na konsultacje
Fot. Pixabay

PFRON serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących warunków realizacji projektów zgłaszanych w konkursie o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2022 pn. „Działamy razem”.

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2022 r. w godzinach 10:00 – 14:00.

Miejsce spotkania: PFRON, al. Jana Pawła II 13 w Warszawie.

Wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy (stacjonarnie oraz online poprzez aplikację Zoom). Liczba miejsc do udziału w formie stacjonarnej jest ograniczona – dlatego organizatorzy proszą o zgłaszanie tylko jednego przedstawiciela organizacji. Link do transmisji przesłany zostanie w wiadomości e-mailowej, po otrzymaniu zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu.

Zgłoszenia do udziału w konsultacjach przyjmowane są do 5 grudnia 2022 r. do godz. 12:00, na adres e-mail: zadania_zlecane@pfron.org.pl.

W tytule wiadomości należy wpisać „Zgłoszenie na konsultacje”. W treści zgłoszenia należy podać:

  1. nazwę organizacji wraz z siedzibą (miasto, województwo);
  2. adres e-mailowy do kontaktu;
  3. sposób udziału: stacjonarnie (decyduje kolejność zgłoszenia) lub online;
  4. oraz można zadać jedno, dwa pytania dotyczące interesujących Państwa zagadnień.

Spotkania informacyjne i konsultacje dla organizacji pozarządowych organizowane są także przez terenowe oddziały PFRON. Zachęca się Państwa do kontaktu. Link do danych teleadresowych oddziałów. 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu nr 1/2022 pn. „Działamy razem”, w tym treść ogłoszenia oraz „Zasady wspierania realizacji zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych, zlecanych organizacjom pozarządowym przez PFRON”, znajdują się na stronie Funduszu www.pfron.org.pl w zakładce Organizacje pozarządowe/ Projekty i konkursy dla organizacji pozarządowych/ Zadania zlecane – aktualnie realizowane konkursy/ Działamy razem (konkurs 1/2022).

Konsultanci PFRON będą starali się odpowiedzieć na zebrane od Państwa pytania, a wszystkie pytania i odpowiedzi zostaną także zamieszczone w zakładce dedykowanej dla konkursu: Działamy razem (konkurs 1/2022).

Print Friendly, PDF & Email