Konkurs dotacyjny „Seniorzy w akcji”

Konkurs dotacyjny „Seniorzy w akcji”
Fot. Pixabay

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności zapraszają do udziału w 14. edycji ogólnopolskiego konkursu dotacyjnego „Seniorzy w akcji” skierowanego do osób starszych.

Jak się zgłosić?

Konkurs skierowany jest do osób starszych oraz par międzypokoleniowych (osoba 60+ i osoba młodsza o co najmniej 25 lat) we współpracy z organizacją pozarządową lub instytucją, która pełni rolę podmiotu aplikującego o dotację (np. Uniwersytet Trzeciego Wieku, fundacja, stowarzyszenie, dom kultury). Konkurs ma przyjazną formułę. Do wzięcia udziału nie jest potrzebne doświadczenie w pisaniu projektów. Procedura jest bardzo uproszczona. Liczy się pomysł, chęć do działania i umiejętność współpracy z ludźmi. Autorzy projektów otrzymają silne wsparcie merytoryczne. Nie tylko zrealizują swój pomysł pod okiem ekspertów, ale również rozwiną się jako lokalni liderzy i animatorzy. W ramach konkursu można uzyskać dotację w wysokości do 15 000 zł.

Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić formularz listu intencyjnego. Składanie listów intencyjnych trwa do 22 marca 2021 roku.

Więcej informacji o programie oraz wszelkie niezbędne dokumenty znaleźć można na stronie akcji.

Źródło: UM Lublin
Print Friendly, PDF & Email