Konkurs „Bony Edukacyjne” w ramach Korpusu Solidarności

Konkurs „Bony Edukacyjne” w ramach Korpusu Solidarności
Fot. nadesłane/RCW Elbląg

Wolontariat jest ponadczasowy i zawsze jest czas oraz potrzeba pomocy drugiemu człowiekowi, bycia aktywnym obywatelem w swoim środowisku lokalnym oraz na terenie całego kraju. Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu ogłasza I Konkurs na bony edukacyjne dla wolontariuszy Korpusu Solidarności w województwie warmińsko-mazurskim.

W konkursie rozdamy 7 grantów w wysokości do 1000 zł każdy. O bony edukacyjne mogą ubiegać się wolontariusze i grupy wolontariuszy, którzy chcą sfinansować swój rozwój uczestnicząc w ciekawych kursach lub innych wydarzeniach edukacyjnych.

Celem konkursu jest rozwój kompetencji wolontariuszy, ich pasji i zainteresowań, wniesienie w wolontariat nowej energii do działań pro-społecznych na terenie Warmii i Mazur.

Wnioski konkursowe powinny być składane przez aktywnych wolontariuszy zarejestrowanych w Korpusie Solidarności działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Jak wziąć udział?

– Przeczytaj Regulamin Konkursu

– Zarejestruj się w Systemie Obsługi Wolontariatu

– Wypełnij wniosek do 31 listopada 2021 r.

– Wyślij podpisany wniosek w wersji elektronicznej na adres: wolontariat@centrumelblag.pl lub przynieś do biura Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu

Dodatkowe informacje:

Dodatkowych informacji na temat konkursu i pomoc w wypełnieniu dokumentów można uzyskać w biurze RCW w Elblągu mieszczącym się przy Zw. Jaszczurczego 17 pokój 26 (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00) lub telefonicznie, pod numerem 55 235 18 85 a także mailowo: wolontariat@centrumelblag.pl

Zobacz regulamin konkursu TUTAJ oraz formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email