Przed nami XI Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna

Przed nami XI Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna
Fot. Pixabay

W sobotę, 20 listopada odbędzie się XI Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna. W tym roku pn. „Terapia logopedyczna sygmatyzmu, rotacyzmu i zaburzeń afatycznych – wybrane metody klasyczne i wspomagające”.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej. Stacjonarnie będzie można w niej uczestniczyć w warszawskim Hotelu Lord. Wydarzenie będzie również transmitowane on-line. Dostęp do nagrania będzie dostępny prze 7 dni. Udział w konferencji jest płatny.

– Wysłuchamy prelekcji wyjątkowych specjalistów i wieloletnich praktyków, zgłębimy tajniki najnowszych technik i metod terapeutycznych, podyskutujemy o tym jak trafnie diagnozować i rozpoznawać objawy zaburzeń afatycznych oraz dowiemy się jak efektywnie zaprogramować ćwiczenia przygotowawcze w terapii rotacyzmu i sygmatyzm – zachęcają organizatorzy.

Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna to wydarzenie gromadzące logopedów, psychologów oraz nauczycieli z całej Polski. To miejsce umożliwiające spotkanie praktyków specjalizujących się w różnych zaburzeniach z zakresu logopedii, wymianę doświadczeń z prelegentami, jak również z resztą uczestników. Konferencja daje sposobność do poznania najnowszych metod terapii, technik i narzędzi wspomagających codzienną pracę logopedów.

Program -> KLIKNIJ TU.

oprac. AG
Print Friendly, PDF & Email