Koncert Andre Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” w Multikinie!

Koncert Andre Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”  w Multikinie!
Fot. materiały prasowe

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Ten wyjątkowy koncert będzie można zobaczyć w Multikinie 19, 20, 21, 28 sierpnia oraz 21 września. Bilety dostępne są w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl

Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie. Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców.

Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André?

– Przekonacie się o tym w kinie. Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej. Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do Multikina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem – mówi Natalia Kaleta-Nguyen z Działu Marketingu i Sprzedaży Multikina.

Koncert Niech znów nastaną szczęśliwe dni widzowie kinowi zobaczą 19, 20, 21, 28 sierpnia oraz 21 września we wszystkich kinach sieci Multikino.   

Dodatkowe informacje:

Czas trwania: około 180 minut (w tym jedna przerwa)
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

ZOBACZ ZWIASTUN:

Print Friendly, PDF & Email