Kolejne spotkanie w muszli koncertowej - Bażantarnia 2022

Kolejne spotkanie w muszli koncertowej - Bażantarnia 2022
Fot. Pixabay

Już w najbliższą niedzielę  „Sceną przy stoliku” zainaugurowane zostaną sierpniowe spotkania XXV Letniego Salonu Muzycznego – Bażantarnia 2022.

„Nocny portier i kobieta finalna” Anny Burzyńskiej, to opowieść o wiecznym pechowcu – portierze pracującym w dużej firmie i kobiecie, która chce przerwać swoją życiową złą passę. On – Nocny portier – postanawia pożegnać się z tym światem a Ona – Kobieta Finalna – chce mu w tym przeszkodzić. Jaki będzie finał? O tym przekonamy się 07 sierpnia w muszli koncertowej w Bażantarni.

Tekst usłyszycie Państwo w interpretacji Kariny Węgiełek i Artura Hauke aktorów elbląskiego teatru.

Organizatorem Letniego Salonu Muzycznego jest od 25 lat Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, a tegorocznymi Partnerami są: Teatr im Aleksandra Sewruka w Elblągu, Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu, PZŁ Oddział w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, ZNP sekcja emerytów i rencistów w Elblągu.

Patronat medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Telewizja Truso TV, RMF Classic współpraca redakcyjna, Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Samorządu Miasta Elbląg i Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Organizatorzy zapraszają 07 sierpnia 2022 r. do muszli koncertowej w Bażantarni, wstęp wolny, początek koncertu godzina 17.00.
ETK Elbląg
Print Friendly, PDF & Email