„Kobieta to JA!” Wędrówki duszy… 23 września wyjątkowy event dla Pań

„Kobieta to JA!” Wędrówki duszy… 23 września wyjątkowy event dla Pań
Mat. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na dzień dedykowany wszystkim wspaniałym Paniom! „Kobieta to JA!” Wędrówki duszy… to wyjątkowa impreza, która odbędzie się w sobotę, 23 września. W programie warsztaty coachingowe i artystyczne, a także koncert!

– Poza dbaniem o ciało, coraz chętniej zajmujemy się również duszą. My kobiety, zaczynamy budzić w sobie świadomość: kim jesteśmy, dlaczego tak jest i jak to wpływa na nasze życie. Uczymy się akceptować rzeczy takimi, jakie są, zostawiając za sobą to, co było. Naszą koncentrację kierujemy nie na to, co straciłyśmy lub czego nie udało się uzyskać, ale skupiamy się na wyborze Siebie – mówią organizatorki.

„Coraz mocniej wierzę, że zdolność kobiet do odczuwania pełnego zakresu swoich uczuć wyleczy kiedyś świat” – pisała Bethany Webster.

Już w sobotę, 23 września, CSE „Światowid” zaprasza do Galerii Nobilis na event dedykowany wszystkim wspaniałym Paniom! „Kobieta to JA!” Wędrówki duszy… to wyjątkowa impreza, która rozpocznie się o godz. 16:00.

W tegorocznym programie oferujemy: krótką sesję coachingową, w trakcie której wykonamy mapę marzeń. Będzie to doskonałe preludium do warsztatów tytułowanych „Spotkanie z naturą” z Joanną Zuehlke. Podczas zajęć uczestniczki wykonają pięknie pachnące florenckie tabliczki z wosku sojowego oraz wosku pszczelego. Następnie wraz z Bernadetą Kalinowską zagłębią się w malarstwo intuicyjne, którego zwieńczeniem będzie medytacja życzliwości. Ten piękny dzień uświetni swoim występem Dagna Krause Diunacello – „Chwila dla Ciebie” – zapowiadają organizatorki.

Uhonorowaniem wydarzenia będzie I edycja plebiscytu „Kobieta to JA!” o tytuł Mistrzyni Pozytywnej Energii, którego tematem przewodnim w tym roku są: Wędrówki duszy.

– Pragniemy docenić Panie z naszego regionu, aktywnie wspierające rozwój emocjonalny i duchowy, wyróżniające się wizją, kreatywnym i innowacyjnym myśleniem, przeciwdziałające stereotypom i uprzedzeniom, a także mające osiągnięcia w promowaniu postaw aktywnych, społecznych i kulturowych – dodają organizatorki.

  • Data: Sobota, 23 września 2023 r., godz. 16:00
  • Miejsce: Galeria Nobilis, CSE „Światowid” w Elblągu
  • Cena: 50 zł/osoba

Bilety na imprezę można nabyć:

  • online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl,
  • w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
  • w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.
Print Friendly, PDF & Email