Karnawał tuż tuż… Zapisz się na taniec towarzyski!

Karnawał tuż tuż… Zapisz się na taniec towarzyski!
Fot. nadesłane

Już niebawem rozpoczyna się karnawał, czyli okres zimowych balów i zabaw tanecznych. Jeżeli pragniecie zabłysnąć na parkiecie – Centrum Tańca „Promyk” zaprasza do zapisów do nowej sekcji tańca towarzyskiego dla dorosłych. Sekcja startuje 13 stycznia o godz. 19:00 w CSE Światowid. Pierwsze zajęcia bezpłatne.

Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na lekcje tańca towarzyskiego dla dorosłych. Pierwsze, bezpłatne zajęcia odbędą się w niedziele 13 stycznia w sali sportowo-widowiskowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” o godzinie 19:00. Na zajęciach poznacie kroki tańców standardowych – walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, quickstep’a, oraz tańców latynoamerykańskich – samby, rumby, cha chy czy jive’a. Lekcje poprowadzi doświadczony instruktor z wieloletnim stażem. Zajęcia odbywać się będą w parach, więc warto zabrać ze sobą kogoś z kim chcielibyście wirować na parkiecie.

Wspólny taniec to również znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozbudzenie zmysłowości, podniesienie świadomości własnego ciała, a także świetna zabawa. Taniec towarzyski jest bardzo efektowny, więc podczas balu karnawałowego na parkiecie na pewno zrobicie ogromne wrażenie.

Pełna oferta i harmonogram zajęć dostępne są TUTAJ

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl
facebook/CentrumTańcaPromyk

Print Friendly, PDF & Email