Jutro (25.03) startują Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

Jutro (25.03) startują Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich
Fot. nadesłane

Klasa, szyk, wdzięk i elegancja. Przed Państwem wyjątkowe taneczne show, czyli Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Przed elbląską publicznością w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej zaprezentują się pary z całego kraju.

Transmisję z mistrzostw będzie można oglądać NA ŻYWO na stronie internetowej Światowida oraz w serwisie YouTube na kanale CSE Światowid w Elblągu.

Już w ten weekend na elbląskim parkiecie zaprezentuje się prawie 200 par z całej Polski! Zawodnicy będą walczyć nie tylko o podium i medale, ale również o możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej w Mistrzostwach Świata czy Europy. Ich zmagania będą oceniać najlepsi sędziowie z Polski i z zagranicy: Anglii, Niemiec, Włoch czy Hiszpanii.

Patronem honorowym wydarzenia został Polski Komitet Olimpijski, a jego organizatorami są: Polski Związek Sportu Tanecznego i Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. To oznacza, że impreza będzie miała wyjątkowy charakter nie tylko dla samych uczestników, ale także dla widzów.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do uczestnictwa w tym wyjątkowym tanecznym święcie! Dla tych z Państwa, którzy nie mogą być na trybunach, przygotowano relację NA ŻYWO z imprezy. Transmisja dostępna będzie na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl oraz w serwisie YouTube na kanale CSE Światowid w Elblągu.

W sobotę (25.03) startujemy o godz. 10:30, a w niedzielę (26.03) o godz. 11:00. Przez cały weekend będą mogli Państwo oglądać nie tylko taneczne rundy eliminacyjne, ale także uroczyste gale wieczorne. Dodatkowo o godz. 17:30 (w sobotę i w niedzielę) zapraszamy na Studio NA ŻYWO i rozmowy z gośćmi, które przeprowadzi dla Państwa Kamil Czyżak.

25.03 – SOBOTA – https://www.youtube.com/watch?v=nXXeqUd4V9M
26.03 – NIEDZIELA –
https://www.youtube.com/watch?v=r6dX8NFkXSI

Bilety na Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich można nabyć:

• online – https://bilet.swiatowid.elblag.pl ,

• w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,

• w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

***

Organizatorem Mistrzostw Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu i Polski Związek Sportu Tanecznego.

Patronat Honorowy: Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk, Polski Komitet Olimpijski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Print Friendly, PDF & Email