Jeszcze więcej dzieci skorzysta z półkolonii

Jeszcze więcej dzieci skorzysta z półkolonii
Fot. mat. prasowe

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem półkoloniami organizowanymi przez miejskie placówki oświatowe, prezydent przyznał dodatkową pulę środków.

Dodatkowe środki w kwocie 45.000 zł przeznaczone zostaną na stworzenie sześciu grup w Szkole Podstawowej nr 11, Szkole Podstawowej nr 12 oraz Szkole Podstawowej nr 16. Dzięki temu z półkolonii skorzysta dodatkowo 90 uczniów, którzy zapisani byli na listach rezerwowych w powyższych placówkach.

Aktualnie jest jeszcze kilka wolnych miejsc na półkolonie organizowane w Szkole Podstawowej nr 14.

Ponadto organizatorzy informują, iż w celu usprawnienia procesu zapisów, w przyszłym roku wprowadzony zostanie elektroniczny system zapisów na półkolonie i półzimowiska.
Print Friendly, PDF & Email