Jak wdrażać GOZ w Elblągu?

Jak wdrażać GOZ w Elblągu?
Fot. pixabay.com

Czym jest Gospodarka Obiegu Zamkniętego? Jaką rolę w jej wdrażaniu mają do odegrania organizacje obywatelskie i co w tej kwestii dzieje się i powinno dziać w Elblągu? Odpowiedzi na te pytania będą przedmiotem Konferencji organizowanej przez Fundację Warsztat Zmiany. Konferencja odbędzie się 18 listopada 2022 w godz. 10.0 – 13.30 w Auli Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.

Gospodarka obiegu zamkniętego to model produkcji i konsumpcji obejmujący wiele rozwiązań takich jak współdzielenie, leasing, ponowne użycie, naprawa czy recykling. Podczas konferencji porozmawiamy o tym jakie rozwiązania są rekomendowane dla Elbląga i jaka jest w tym wszystkim rola organizacji pozarządowych. Współorganizatorami konferencji są Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu i Stowarzyszenie ESWIP, prowadzące w Elblągu Dom pod Cisem (Centrum Naprawy i Ponownego Użytkowania Przedmiotów).

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej. Aby wziąć udział w wydarzeniu w formule zdalnej wystarczy zalogować się na platformie clickmeeting pod linkiem:  www.bit.ly/konferencja-nt-GOZ. W
załączeniu znajduje się program oraz szczegółowe informacje dotyczące konferencji.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „GOZpodarne organizacje pozarządowe”, finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Print Friendly, PDF & Email