II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych – Opole 2021. Trwają zgłoszenia

II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych – Opole 2021. Trwają zgłoszenia
Fot. Pixabay

Okręg Opolski Polskiego Związku Niewidomych we współpracy z Oddziałem Opolskim Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizuje w 2021 roku „II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych – Opole 2021”.

Finałowy koncert przeglądu przewidziany jest na 21 września br. Odbędzie się on w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody i zostaną zakwalifikowani do piątej edycji Lions World Song Festival for the Blind, który odbędzie się w Krakowie jesienią tego roku.

Własne kompozycje będą szczególnie premiowane. Ze względów organizacyjnych nie będą przyjmowane zgłoszenia zespołów. Kolejne informacje będą pojawiały się na bieżąco na profilach facebookowych i na stronach internetowych organizatorów.

Już teraz niewidomi i słabowidzący wokaliści mogą przesyłać swoje zgłoszenia. Nagrania demo w formacie mp3 można wysyłać na adres e-mail: pzn_opole@op.pl, a płyty CD pocztą na adres: Polski Związek Niewidomych Okręg Opolski, ul. Tadeusza Kościuszki 25/1, 45-063 Opole.

– Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie – zachęcają organizatorzy.

Print Friendly, PDF & Email