Idą przez Polskę dla Marysi

Idą przez Polskę dla Marysi
Fot. nadesłane

30 maja wyruszyli w marsz przez całą Polskę. – Przed nami około dwa tygodnie intensywnej wędrówki, która będzie wyzwaniem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Teraz nasz marsz nabiera dodatkowego, głębszego znaczenia – postanowiliśmy wesprzeć Marysię w zbiórce na jej rehabilitację – wskazują Radosław Adamowski i Mikołaj Dembski.

Marysia ma 24 lata, jest sportowcem i żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej. Jak czytamy na zrzutka.pl – jest symbolem siły i determinacji.

– Jako była sztangistka i brązowa medalistka mistrzostw Europy do lat 17, reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w Peru, pokazując ducha walki i patriotyzmu – piszą na wspomnianym portalu inicjatorzy akcji.

– 25 marca br. Marysia uległa tragicznemu wypadkowi, który spowodował paraliż od pasa w dół. Dziś Marysia potrzebuje naszego wsparcia, aby kontynuować rehabilitację i przystosować się do nowej rzeczywistości. Każda złotówka przybliża ją do odzyskania samodzielności i realizacji nowych marzeń – wskazują Mikołaj Dembski i Radosław Adamowski.

Trasa marszu przebiega od Jastrzębiej Góry do Morskiego Oka. Do pokonania jest więc ok. 720 km. Marsz rozpoczął się 30 maja o godzinie 6:00. Mikołaj i Radosław planują zakończyć podróż wieczorem 14 czerwca.

Marysię wesprzeć można poprzez wpłatę w serwisie zrzutka.pl – KLIKNIJ TU.

Źródło: zrzutka.pl
oprac. red.
Print Friendly, PDF & Email