Hajnowscy policjanci włączyli się w walkę o zdrowie Dominika

Hajnowscy policjanci włączyli się w walkę o zdrowie Dominika
Fot. KWP w Białymstoku

Policjanci z hajnowskiej komendy włączyli się w pomoc Dominikowi Mańkowskiemu walczącemu z chorobą. Przygotowany na licytację zestaw policyjnych gadżetów ma zasilić zbiórkę na operację 3-letniego mieszkańca Białowieży. To odpowiedź na apel rodziców Dominika, który w bardzo krótkim czasie muszą uzbierać blisko 700 tysięcy złotych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, we współpracy z mundurowymi z Komendy Głównej Policji, włączyli się w pomoc 3-letniemu Dominikowi Mańkowskiemu z Białowieży. Chłopiec zmaga się z guzem jamy brzusznej – neuroblastomą. Nadzieję daje mu kosztowna operacja poza granicami kraju. Aby mieć szansę na wygraną z chorobą, musi uzbierać blisko 700 tysięcy złotych.

Chłopiec jest podopiecznym Fundacji „Siepomaga” (link do strony fundacji, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla Dominika Mańkowskiego – KLIKNIJ TU), na której konto można wpłacać pieniądze z licytacji. Została ona zorganizowana na facebookowej grupie (link do grupy licytacyjnej – KLIKNIJ TU). To właśnie tam można zlicytować zestaw policyjnych gadżetów dla dzieci przygotowany przez funkcjonariuszy (link do licytacji – KLIKNUJ TU).

– Wierzymy, że zaangażowanie w pomoc, pozwoli na spełnienie największego marzenia małego „Wojownika” i jego rodziców – ŻYCIE. Pomóżmy Dominikowi w tej walce! – apelują policjanci.

KWP w Białymstoku / kp
Print Friendly, PDF & Email