Grudziądz: Pomagaj, bawiąc się na domówce

Grudziądz: Pomagaj, bawiąc się na domówce
Fot. Adminstrator

Nie możesz wyjść na imprezę? Zrób ją sobie w domu! Urząd Miejski we współpracy z grudziądzkimi artystami organizuje domówkę na wieży Klimek. Dj 100bbe zagra dla mieszkańców Grudziądza, którzy będą mogli bawić się przed monitorami swoich telefonów i komputerów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy dla Domów Pomocy Społecznej.

Podczas panującej epidemii ograniczone są spotkania towarzyskie, a tym bardziej grupowe imprezowanie. Jednak, aby dostarczyć grudziądzanom choć odrobinę rozrywki, zaplanowano transmisję online z muzyką na żywo. To okazja do fantastycznej, a zarazem bezpiecznej zabawy bez łamania zasad izolacji.

Dj 100bbe i Studio Vento organizują imprezę pod nazwą „Klimek gra. Domówka na wieży”. Celem wydarzenia jest dotarcie – za pośrednictwem mediów społecznościowych – do mieszkańców Grudziądza, którzy izolują się w domach, oraz zbiórka pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem. Podczas transmisji online będzie można wpłacać datki na grudziądzkie Domy Pomocy Społecznej. Patronat nad tą imprezą objął Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

Dj 100bbe będzie nakręcał imprezę z wyjątkowego miejsca jakim jest wieża Klimek. Z pomocą braci Wentowskich, doskonale znanym grudziądzanom, mieszkańcy będą mogli obejrzeć i posłuchać domówki we własnych czterech kątach – wystarczy dostęp do Internetu.

Transmisja będzie dostępna na Facebooku oraz YouTube: @PokochajGrudziądz, @Haszgru, @StudioVento i @ Dj/Wodzirej 100bbe – Artur Stobbe. Wpłat na konto DPS w Grudziądzu będzie można dokonywać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl, https://tipanddonation.com/klimekgra oraz na numer konta 81 1020 5040 0000 6402 0085 8415.

Wydarzenie odbędzie się 16 maja w godzinach 20:00-22:00. Przygotujcie głośniki i zasiądźcie przez monitorami swoich telefonów i komputerów.

Print Friendly, PDF & Email