Grażyna Łobaszewska koncertuje w Elblągu

Grażyna Łobaszewska koncertuje w Elblągu
Fot. nadesłane

Rzadko mieliśmy ostatnio okazję na posłuchanie muzyki w koncertowym wydaniu. Tymczasem w Centrum Sztuki Galeria EL już w czwartek 9 lipca możemy cieszyć się muzyką jednej z najważniejszych wokalistek polskiej muzyki rozrywkowej XX wieku – Grażyny Łobaszewskiej, która z zespołem Ajagore przyjeżdża do Elbląga z programem zatytułowanym „Największe przeboje!”

Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 9 lipca w elbląskiej Galerii EL, Znajdziesz się we właściwym miejscu. poznasz Ludzi z duszą. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, Czas nauczy Cię pogody, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i Brzydcy potrafię pięknie kochać.

Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Grażynie towarzyszyć na scenie będzie supergrupa AJAGORE:

Grażyna Łobaszewska – śpiew
Sławomir Kornas – bas, śpiew
Maciej Kortas –gitary
Michał Szczeblewski – perkusja

Podczas koncertu obowiązują zasady odnośnie organizacji wydarzeń w czasie epidemii SARS-CoV-2. Organizatorzy proszą o zakładanie maseczek ochronnych oraz zachowywanie dystansu.

Wojciech Minkiewicz – Centrum Sztuki Galeria EL
Print Friendly, PDF & Email