Gra toczy się o zero. Iga Świątek mobilizuje do pomocy w ramach Szlachetnej Paczki

Gra toczy się o zero. Iga Świątek mobilizuje do pomocy w ramach Szlachetnej Paczki
Fot. Jarosław Barański

W tenisie najważniejsze jest, żeby uzyskać jak największą liczbę punktów, jak najszybciej. Ale w Szlachetniej Paczce dążymy do czegoś innego. Tutaj najważniejszą liczbą jest zero. Nie zostawmy bez wsparcia żadnej rodziny w potrzebie! – mówi Iga Świątek, która już po raz trzeci organizuje Szlachetną Paczkę dla wybranej rodziny. Zero na liczniku Szlachetnej Paczki, o które w tym roku gra także Iga, oznacza, że wszystkie rodziny włączone do programu otrzymają pomoc. – Pomóżmy Szlachetnej Paczce, osiągnąć najlepszy wynik. Wejdźmy na www.szlachetnapaczka.pl i wyzerujmy licznik rodzin potrzebujących pomocy – dopinguje tenisistka.

– Pomaganie razem ze Szlachetną Paczką stało już się moją tradycją. Zachęcam wszystkich do tego, żeby również weszli na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybrali rodzinę, którą chcieliby wesprzeć. Można to robić do najbliższego piątku, 9 grudnia – apeluje Iga Świątek.

Sukces z wynikiem ZERO 

Dobry wynik jest ważny. Decyduje o wygranej. W sporcie liczy się ten najwyższy. Istnieją jednak wyjątkowe sytuacje, w których najlepszy wynik to ZERO. Tak jest w przypadku Szlachetnej Paczki.   Zero, na liczniku rodzin Szlachetnej Paczki, będzie oznaczać, że każda z rodzin, która czekała na pomoc, znalazła swojego darczyńcę. To ważne, żeby nie zawieść nadziei tych, którzy czekają na wsparcie. Czasu zostało już bardzo niewiele, ale każdy z nas ma wpływ na to, by nikt nie został bez pomocy.     

Nie zostawmy bez wsparcia żadnej potrzebującej rodziny. Pomóc może każdy – wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę. Masz czas do piątku, 9 grudnia do godz. 23:00.

Komu w tym roku pomaga Iga Świątek? 

Iga Świątek w ramach Szlachetnej Paczki pomaga już po raz trzeci. Tym razem wspiera 3-osobową rodzinę, panią Adriannę i jej dwoje dzieci: 12-letnią córkę Monikę i 4-letniego syna Bartka. Mąż pani Adrianny zmarł dwa lata temu, od tego czasu kobieta samodzielnie zmaga się z trudami codzienności. Opieka nad dziećmi nie pozwala jej podjąć pracy na pełny etat. Przeszkodą jest również brak samochodu i to, że mieszkają daleko od miasta. Pani Adrianna stara się poprawić sytuację rodziny. Ma talent plastyczny, robi piękne choinki i ozdoby świąteczne.

Dobro to wynik dzielenia! Wejdź na szlachetnapaczka.pl i pomóż tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Szlachetna Paczka
Print Friendly, PDF & Email