Głosowanie w Zielonym Budżecie rozpoczęte!

Głosowanie w Zielonym Budżecie rozpoczęte!
Fot. nadesłane

Biuro Prezydenta Miasta serdecznie zaprasza mieszkanki i mieszkańców Elbląga do udziału w głosowaniu na najlepsze projekty w ramach Zielonego Budżetu 2026. – Zdecydujmy wspólnie, które pomysły na zazielenienie naszego miasta powinny zostać zrealizowane – zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

Głosowanie trwa do 14 czerwca br.

W tym roku 12 propozycji zostało pozytywnie zweryfikowanych pod względem wymogów formalno-prawnych, własności gruntu, kosztów oraz estetyki miasta.

Uprawnionymi do głosowania są mieszkanki i mieszkańcy Gminy Miasto Elbląg. Każdy może zagłosować na jeden projekt. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest wypełnienie oświadczenia przez opiekuna prawnego/rodzica.

Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej. Link do głosowania dostępny jest TUTAJ.

Zestawienie pozytywnie zweryfikowanych projektów znajduje się pod linkiem TUTAJ.

Fot. nadesłane
Print Friendly, PDF & Email