Ghost Guest – walentynkowy koncert w Galerii EL

Ghost Guest  – walentynkowy koncert w Galerii EL
Fot. Galeria El / mat. prasowe

Od początku roku Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na specyficzny cykl koncertów Ghost Guest Zagdnij kto? Tym razem, w piątek (14 lutego), z okazji popularnych Walentynek piękne piosenki w stylu folk / singer songwriter wyśpiewa przybysz z pewnej wyspy, z której pochodzą jedni z najbardziej cenionych muzyków.

Ghost Guest | Zgadnij kto? to pomysł specyficzny. – Nie podajemy nazw ani nazwisk artystów, starając się zachęcić wielbicieli koncertów do udziału w nich ze względu na muzykę, której dobrą jakość według własnej subiektywnej oceny oraz opinii krytyków, czy jury festiwalowych gwarantujemy. Mniej lub bardziej znane nazwy nie zawsze taką jakość wszak gwarantują – informują organizatorzy wydarzenia.

W kręgu gatunkowym znalazły się jazz, soul, folk, etno, electro, alternatywa, singer songwriter – te, które można zaprezentować w kameralnej przestrzeni Galerii Laboratorium.

– Z okazji popularnych Walentynek zaproszono artystę bardzo szczególnego. Choć pochodzi z dość chłodnej krainy, potrafi rozgrzać serca dziewczyn i chłopaków, śpiewając wyjątkowe piosenki – zaznacza Centrum Sztuki Galeria EL.

Inf. nadesłana
Fot. mat. prasowe
Print Friendly, PDF & Email