Gdynia: Zapisy na bezpłatne warsztaty „Żagle Bez Barier” przedłużone do 7 lipca

Gdynia: Zapisy na bezpłatne warsztaty „Żagle Bez Barier” przedłużone do 7 lipca
Fot. pixabay.com

Zapisy na bezpłatne warsztaty żeglarskie dla osób z niepełnosprawnościami zostały przedłużone do 7 lipca. Organizatorem wydarzenia w ramach Gdynia Sailing Days jest Polski Związek Żeglarski.

Odkryj magię żeglarstwa bez barier

Jeśli marzysz o przygodzie na wodzie i chcesz spróbować swoich sił w żeglarstwie, to jest dla Ciebie doskonała okazja! „Żagle Bez Barier” to wyjątkowe warsztaty żeglarskie stworzone z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, które chcą przeżyć niezapomniane chwile na morzu. Organizatorem warsztatów jest Polski Związek Żeglarski, który pragnie umożliwić uczestnikom poznanie podstaw żeglarstwa, technik wiązania węzłów, zwiedzanie Żeglarskiej Stolicy Polski – Gdyni oraz zejście na wodę z doświadczonymi reprezentantami Polski w żeglarstwie osób z niepełnosprawnościami. Nie przegap szansy na przygodę swojego życia!

„Żagle Bez Barier” – szczegóły warsztatów

Warsztaty Żagle Bez Barier to idealna okazja dla wszystkich, którzy chcą odkryć żeglarską pasję i cieszyć się wolnością, jaką daje żeglowanie. Warsztaty odbędą się w ramach prestiżowego festiwalu żeglarskiego Gdynia Sailing Days, a zapisów można dokonywać aż do 7 lipca! Należy pamiętać, że uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Miejsc jest ograniczona ilość, a ostateczny wybór uczestników należy do organizatora.

Harmonogram Warsztatów:

  • Przyjazd i rejestracja uczestników: piątek, 16 lipca 2024, w godzinach 14:00-16:00 (szczegóły dotyczące miejsca rejestracji zostaną przesłane w wiadomości prywatnej).
  • Wyjazd uczestników: niedziela, 18 lipca 2024, o godzinie 11:00/12:00 (dokładne informacje o wyjeździe zostaną przekazane indywidualnie).

Warsztaty są bezpłatne, a ich celem jest integracja oraz pokazanie, że żeglarstwo jest sportem dla każdego, niezależnie od ograniczeń fizycznych. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstaw żeglarstwa, poznać techniki wiązania węzłów oraz odbyć niezapomniane rejsy po wodach Zatoki Gdańskiej. Dzięki wsparciu profesjonalnych instruktorów i doświadczonych żeglarzy, każdy będzie mógł poczuć się pewnie i bezpiecznie na wodzie.

Nie czekaj – zapisz się już dziś!

Nie przegap okazji, skorzystaj z przedłużonych zapisów i dołącz do warsztatów „Żagle Bez Barier”. Szczegóły dotyczące rejestracji znajdziesz w mediach Polskiego Związku Żeglarskiego.

Rejestracji dokonać można tutaj.

Mat. prasowe
Print Friendly, PDF & Email