Gdynia: Wydarzenie, które motywuje i inspiruje do działania

Gdynia: Wydarzenie, które motywuje i inspiruje do działania
fot. mat. prasowe

W życiu często szukamy metod do zmotywowania się, gdy w rzeczywistości brakuje nam po prostu determinacji. Staramy się przełożyć inspirację na konkretne działania i wyniki, a to wcale nie jest takie proste, jak nam się wydaje. Jak w takim razie zadbać o rozwój osobisty? Co zrobić, aby odnaleźć w sobie odpowiednią motywację do działania?

Odpowiedzi na te pytania możemy poszukać podczas kolejnej edycji Areny Mówców, która odbędzie się w Gdyni 28 marca w godz. 9:00-17:00 w hali Gdynia Arena.

To już druga edycja Areny Mówców. Do Gdyni przyjeżdżają sportowcy i mówcy motywacyjni. Dzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i metodami sprawdzonymi w praktyce. Dzięki tym opowieściom dowiadujemy się, jak odnaleźć w sobie właściwą motywację do działania i osiągnąć wyznaczone cele.

Wydarzenie kierowane jest zarówno do osób zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego, ludzi ze świata biznesu i aktywnych zawodowo, ale także sportowców, młodego pokolenia i licznych fanów występujących gości.

Arena Mówców to kilka godzin pełnych inspiracji, konkretnych historii z życia, wymiany doświadczeń i cennych wskazówek. Wydarzenie wyróżnia dobór prelegentów o wysokim poziomie prezentowanych treści i doświadczenia.

Kogo zobaczymy i posłuchamy na gdyńskiej arenie w tym roku? Na liście zaproszonych prelegentów znaleźli się:

  • Mateusz Grzesiak – psycholog,
  • Maja Włoszczowska – kolarka górska,
  • Adam Bielecki – himalaista, alpinista,
  • Janina Bąk – blogerka, statystyczka,
  • Robert Korzeniowski – chodziarz,
  • Marcin Prokop – dziennikarz.


Imprezę poprowadzi Maciej Kautz.

Bilety można kupić pod linkiem: https://arenamowcow.abilet.pl.

Print Friendly, PDF & Email