Gdynia: Spotkania z książką w plenerze

Gdynia: Spotkania z książką w plenerze
Fot. Magdalena Czernek

W tym roku miłośnicy literatury już po raz 9. będą mogli spotkać się z dobrą książką i z ciekawymi autorami. A to wszystko w niezwykłych okolicznościach przyrody. Plener Literacki na bulwarze Nadmorskim w Gdyni startuje 31 lipca. Bo przecież „nie ma nic przyjemniejszego niż pogrążyć się w dobrej książce, słuchając szumu nadmorskich fal”.

Gdynia oraz Fundacja Historia i Kultura serdecznie zapraszają na letni Plener Literacki, który odbędzie się na bulwarze Nadmorskim w Gdyni od 31 lipca do 2 sierpnia.

Letnie spotkania z książką zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i turystów. I chociaż w tym roku, z powodu pandemii, całe mnóstwo wydarzeń promujących czytelnictwo zostało odwołanych lub przeniesionych do przestrzeni wirtualnej, teraz już wracamy powoli do normalności.

Tegoroczny Plener Literacki będzie zorganizowany z poszanowaniem wszelkich wymogów i zaleceń sanitarnych na rzecz bezpieczeństwa wszystkich uczestników.

W programie wydarzenia czekają spotkania ze znanymi i lubianymi autorami, ciekawa oferta książek przygotowana przez wydawców z całej Polski oraz liczne atrakcje dla całej rodziny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Magdalena Śliżewska / gdynia.pl
Fot. Magdalena Czernek
Print Friendly, PDF & Email