Gdynia: Dołącz do punktu wymiany językowej

Gdynia: Dołącz do punktu wymiany językowej
fot. pixabay.com

Chcesz poćwiczyć języki obce, a przy okazji poznać nowych ludzi podczas pogawędki przy kawie? Dołącz do punktu wymiany językowej. Muzeum Emigracji w Gdyni zaprasza zarówno obcojęzycznych mieszkańców Trójmiasta, jak i osoby, które w zamian za konwersacje w wybranym języku, mogą pomóc w ćwiczeniu języka polskiego.


– W Muzeum Emigracji w Gdyni stwarzamy przestrzeń do spotkań, wymiany doświadczeń i nauki języka obcego zupełnie za darmo. Co powiesz na to, żeby wcielić się w rolę nauczyciela i ucznia tego samego dnia? My dobierzemy Ci partnera do wspólnej konwersacji na podstawie określonych przez Ciebie potrzeb oraz Twoich predyspozycji. Jeśli chcesz przyjść ze znajomymi lub znasz kogoś, kto dopiero osiedlił się w Trójmieście – zabierz go ze sobą. Stworzona przez nas przestrzeń umożliwi Wam ciekawie spędzić czas w międzynarodowym towarzystwie. Zapewniamy miłą atmosferę, poczęstunek i kawę lub herbatę. Jeśli pogoda na to pozwoli, spotkania odbywać się będą na muzealnym tarasie – zachęcają organizatorzy.

Jeżeli interesuje Cię wzięcie udziału w takiej językowej wymianie, zgłoś się do Muzeum Emigracji wypełniając formularz online: http://bit.ly/GdnLandSwap.

Print Friendly, PDF & Email