Gdańsk: Zgłoś się po kulturalne stypendium

Gdańsk: Zgłoś się po kulturalne stypendium
Fot. gdansk.pl

Tworzysz? Chcesz nagrać płytę, napisać książkę lub zorganizować wystawę i potrzebujesz środków? Zgłoś się po kulturalne stypendium. Jeszcze do końca lutego można składać wnioski na pierwszy w tym roku nabór na Stypendium Kulturalne Miasta Gdańska.

Wsparcie finansowe udzielane jest zarówno artystom indywidualnym, jak i grupom twórczym. Granty można otrzymać na różne projekty – np. wykonanie swojego dzieła czy zorganizowanie wydarzenia artystycznego lub kulturalnego.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania można znaleźć TUTAJ

Szczegółowych informacji na temat Stypendium Kulturalnego udziela  Wioletta Sobiechowska, Biuro Prezydenta ds. Kultury, ul. Nowe Ogrody 8/12, pokój 123, tel. (58) 323 65 15, e-mail: wioletta.sobiechowska@gdansk.gda.pl

Stypendium przyznawane jest na wniosek osoby fizycznej, zamieszkującej w Gdańsku albo realizującej projekt odbywający się lub związany z Gdańskiem, w trybie konkursu wniosków w drodze otwartego naboru. Przyznawane jest trzy razy w roku. Wnioski o przyznanie Stypendium należy składać do końca lutego, maja i września danego roku kalendarzowego.

Print Friendly, PDF & Email