„Gang Fajniaków” sieci Biedronka uczy dzieci troski o naturę

„Gang Fajniaków” sieci Biedronka uczy dzieci troski o naturę
Fot. Kurier PAP

Sieć handlowa Biedronka wystartowała z akcją „Gang Fajniaków”, łączącą walory edukacyjne i zabawę ze wsparciem produktów z oferty sklepów sieci Biedronka. Za sprawą akcji dzieci uczą się dbania o przyrodę, a ich rodzice mogą wesprzeć polską gospodarkę, kupując produkty, które stanowią dla niej dodatkową wartość.

„Gang Fajniaków” to akcja, w ramach której w zamian za naklejki przyznawane za zakupy, najmłodsi mogą otrzymać pluszowe maskotki związane z ekologią.

Zakupy w sieci sklepów premiowane są naklejkami, które następnie można wymienić na pluszowe maskotki. Produkty tworzące wartość dodaną dla polskiej gospodarki są nagradzane dodatkowymi naklejkami.

Klient otrzymuje jedną naklejkę za każde 50 zł wydane w sklepie sieci Biedronka. Pulę naklejek za jednorazowe zakupy można zwiększyć o kolejne cztery. Wystarczy mieć kartę Moja Biedronka, kupić jedno warzywo lub owoc, nabyć produkt z oferty specjalnej oraz taki, który wspiera polską gospodarkę.
W ten sposób sieć Biedronka nagradza za wybieranie towarów, które są produkowane lub modyfikowane w Polsce, gwarantują miejsca pracy w naszym kraju i wspierają jego rozwój.

– Dla Biedronki to nie pierwsza inicjatywa wspierania polskich dostawców. Nasza sieć robi to konsekwentnie od 25 lat, ostatnio chociażby poprzez akcję „Czas na wspieranie małych przedsiębiorców”. Kontynuujemy te działania także przy Fajniakach, bo wierzymy, że rozwój polskiej gospodarki to korzyść dla nas wszystkich – mówi Maciej Łukowski, dyrektor handlowy sieci Biedronka i członek zarządu sieci.

Naklejki można zbierać do 18 listopada 2020 roku, a maskotki będzie można odebrać do 2 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Na nową kolekcję składa się dziesięć pluszaków: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola oraz Smog Stefek. Aby otrzymać każdą z nich za darmo, należy zebrać 60 naklejek. Alternatywnie wystarczy 40 naklejek i dopłata w wysokości 19,99 zł.

Wiedzę o „Gangu Fajniaków” uzupełnia książka, którą można dostać za darmo we wszystkich sklepach sieci Biedronka po uzbieraniu 15 naklejek lub kupić za 9,99 zł. Treść książki powiązano z dodatkowymi zadaniami w darmowej aplikacji mobilnej dostępnej w sklepach w serwisach App Store (iOS) i Google Play (Android).

Szczegóły akcji, regulamin i lista produktów wyłączonych znajdują się na stronie akcji.

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP
Fot. Kurier PAP

Print Friendly, PDF & Email