FIND - auta, motocykle, Grafatak i koncerty na dziedzińcu

FIND - auta, motocykle, Grafatak i koncerty na dziedzińcu
Fot. nadesłane

Po dwóch latach Stowarzyszenia Kulturalne Co Jest? powraca z propozycją FIND: Fajna Impreza Na Dziedzińcu. Przed Galerią EL ponownie podziwiać można będzie mnóstwo klasycznych amerykańskich aut i motocykli, artyści zmierzą się w dużej edycji „Bitwy na rysunki”, a wszystko uświetnią dodatkowo trzy koncerty.

Fajna Impreza Na Dziedzińcu w tym roku urosła do trzydniowego wydarzenia, które towarzyszyć będzie obchodom Święta Chleba.

Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? wspólnie z Galerią EL przygotowują sporo ciekawych atrakcji – od koncertowych wrażeń przez emocje graficzne podczas Grafataku XXL, animacje dla dzieci, a kończąc na części wystawienniczej.

Miłośnicy motoryzacji będą przyjrzeć się dokładnie kilkudziesięciu samochodom i motocyklom, głównie amerykańskim klasykom zarówno starych modeli jak i ich współczesnych odpowiedników. Na dziedzińcu Galerii EL zorganizowane będą strefy jednoznacznie wskazujące odniesienia do amerykańskiej kultury i zwyczajów, można będzie zrobić sobie zdjęcia czy wziąć udział w licytacji przejażdżki kapitalnie odrestaurowanym amerykańskim klasykiem.

Podczas Grafataku XXL kilkoro artystów tworzyć będzie prace plastyczne na zadany temat, w plastyczne aktywności angażować też będziemy najmłodszych uczestników.

Na wyróżnienie zasługują też atrakcje muzyczne. Podczas FIND posłuchać można będzie zarówno bardzo skocznego, amerykańskiego muzykowania formacji Funk The Bump oraz jednego z najlepszych polskich gitarzystów basowych Wojtka Pilichowskiego.

W ramach muzycznego wydarzenia towarzyszącego kończąc letni cykl Elbląska Fala Dźwiękowa na scenie zaprezentuje się również elbląska grupa Groovno. 

PROGRAM IMPREZY:

27-08 (piątek)

15:00 – otwarcie wystawy samochodów i motocykli
18:00 – start Grafataku XXL – Bitwy na rysunki
20:00 – FUNK THE BUMP – koncert
21:30 – Finał Grafataku XXL- Bitwy na rysunki

28-08 (sobota)

10:00 do 18:00 – wystawa samochodów i motocykli (konkursy, prezentacje)

29-08 (niedziela)

10:00 do 20:00 – wystawa samochodów i motocykli (konkursy, prezentacje)
20:00 – GROOVNO – koncert w ramach Elbląskiej Fali Dźwiękowej
21:00 – WOJTEK PILICHOWSKI BAND koncert na finał FIND

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach imprezy jest bezpłatny.
Projekt realizowany jest dzięki wsparciu UM w Elblągu.

Print Friendly, PDF & Email