Festyn leśny w Tolkmicku

Festyn leśny w Tolkmicku
Fot. Adminstrator

Z okazji 70–tej rocznicy powstania Nadleśnictwa Elbląg, zapraszamy do Tolkmicka mieszkańców Elbląga i okolic oraz wypoczywających na tych terenach turystów. W sobotę 25 lipca o godzinie 12:00 na targowisku miejskim odbędą się liczne gry i zabawy z nagrodami, pokaz rzeźbienia pilarką, pokaz maszyn i narzędzi leśnych, obserwacje ptaków przez lunetę, degustację wyrobów z dziczyzny oraz stoisko edukacyjne Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. W przygotowanych konkursach będzie można wygrać między innymi sadzonki drzew.

Ponadto w sobotę obchodzone będą Dni Jakubowe oraz Dni Tolkmicka w ramach, których Parafia Św. Jakuba Ap. w Tolkmicku oraz Urząd Miasta i Gminy Tolkmicko zapraszają na mszę świętą odpustową, poświęcenie łodzi i jachtów, a także na Występ Kapeli Jakubowej i Parafialnej Orkiestry Dętej z Szastarki.

Szczegóły dotyczące festynu i obchodów dni Jakubowych oraz Dni Tolkmicka można znaleźć na stronie internetowej i profilu społecznościowym Nadleśnictwa Elbląg.

Zapraszamy do wspólnego spędzenia soboty z leśnikami w Tolkmicku.

  Jan Piotrowski Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 12852

Print Friendly, PDF & Email