Ferie 2023 ze Światowidem!

Ferie 2023 ze Światowidem!
Fot. Pixabay

Ferie w mieście nie muszą być nudne. CSE „Światowid” zaprasza na zimowe zabawy plastyczne. Podczas warsztatów, dzieci inspirowane zimą, będą poznawać rozmaite techniki malarskie i plastyczne. 23.01-27.01 pracownia malarska; 30.01-03.02 pracownia plastyczna.

Zimowe inspiracje – pracownia malarska
Mat. nadesłane

W programie m.in. zimowy pejzaż, malowanie na kamieniach, tworzenie zimowych okienek, projektowanie rękawiczek, 3D obrazy zimowego lasu, kompozycje artystyczne w technice natryskowej.

Podczas 5-dniowych warsztatów artystycznych dzieci i młodzież zdobędą twórcze doświadczenia, nauczą się doskonalić swoją pracę, będą poszukiwać nowych rozwiązań, dzięki czemu harmonijnie połączą się ze światem sztuki. Warsztaty z pewnością przyczynią się do rozwinięcia wyobraźni dzieci oraz wzbogacą gust artystyczny, dadzą również możliwość rozrywki i edukacji!

Warsztaty artystyczne – to miejsce na twórczą wyobraźnię i realizację najśmielszych pomysłów!

Gwarantujemy wspaniałą zabawę i zapewniamy wszelkie materiały!

Oferta skierowana do dzieci w wieku od 6 do 12 lat

  • Warsztaty odbędą się w okresie: 23.01.2023 – 27.01.2023, godz. 10:00-12:00
  • Opłata: 200 zł tydzień/dziecko
  • Liczba miejsc ograniczona

Zapisy: Jana Nelyn

***

Zimowe podróże – pracownia plastyczna

Podczas warsztatów w pracowni plastycznej będziemy tworzyć, malować, lepić… jednym słowem spełniać artystyczne marzenia.

Mat. nadesłane

Plastyka ma na celu wszechstronne rozwijanie osobowości dzieci, przygotowanie ich do uczestnictwa w życiu codziennym, przez pobudzenie i usprawnienie procesów percepcji wizualnej oraz działalności plastycznej. Brzmi bardzo poważnie? Już tłumaczymy. Chodzi nam o pobudzenie wyobraźni uczestników i zachęcenie ich do tworzenia nowych rozwiązań. Za pomocą twórczego działania chcemy uczyć przewidywania i rozwiązywania problemów.

Jednym zdaniem: nasze warsztaty pozwolą w sposób kreatywny, zabawny i przyjazny rozwijać umiejętności twórcze i miło spędzać czas.

Zapraszamy na ferie w Światowidzie!

Oferta skierowana do dzieci w wieku od 6 do 12 lat

  • Warsztaty odbędą się w okresie: 30.01.2023-3.02.2023, godz. 10:00-12:00
  • Opłata: 200 zł tydzień/dziecko
  • Liczba miejsc ograniczona

Zapisy: Anna Giziewicz

Print Friendly, PDF & Email