Electrum pomaga potrzebującym dzieciom

Electrum pomaga potrzebującym dzieciom
Fot. mat. prasowe

W dniach 16-17 października w wersji stacjonarnej na stadionie BOSIR w Białymstoku oraz od 24 września do 7 listopada w sposób wirtualny odbywa się sztafeta maratońska. Firma Electrum kolejny raz jest partnerem wydarzenia dzięki czemu wspiera tą szczytną inicjatywę organizowaną przez Fundację Białystok Biega. Część środków z opłat startowych wniesionych przez uczestników zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pomóż Im, która prowadzi Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

– Wsparcie inicjatyw społecznych jest wpisane w podstawę funkcjonowania naszej firmy. Jako organizacja mająca rosnący wpływ na rzeczywistość i środowisko naturalne, chcemy móc dzielić się wypracowywanymi przez nas wartościami i zasobami, realizując to w różnych formach, nie tylko projektów CSR/ESG. Na koniec dnia, wszystko sprowadza się do zwyczajnej ludzkiej życzliwości, empatii i chęci zainspirowania innych do pomagania konkretnym środowiskom – mówi Jacek Popławski Brand Office Director Electrum.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do grupy znajomych jak również do firm, które mogą zintegrować pracowników poprzez sport i świetną zabawę a zarazem wesprzeć szczytny cel. Uczestnicy wystartować mogą na dwóch dystansach. W zespole składającym się z 4 osób do pokonania będą mieli łącznie dwadzieścia kilometrów (każdy z zawodników przebiegnie dystans o długości 5 kilometrów) oraz dystans maratonu w sztafecie składającej się z sześciu uczestników (poszczególni zawodnicy będą mieli do pokonania odpowiednio dystanse 7.195km, 10km, 10km, 5km, 5km, 5km). Drużyny biorące udział w wirtualnym wydarzeniu po ukończeniu swojej rywalizacji mogą przesłać wyniki poprzez specjalną platformę dzięki czemu powstanie klasyfikacja generalna.

Więcej informacji na stronie internetowej electrumekiden.pl

Łukasz Roszkowski
Print Friendly, PDF & Email