Elbląskie przedszkole walczy o sprzęt do integracji sensorycznej. Zagłosuj!

Elbląskie przedszkole walczy o sprzęt do integracji sensorycznej. Zagłosuj!
Fot. nadesłane

Do 1 czerwca trwa konkurs Fundacji For Kids oraz sklepu z zabawkami, pomocami i sprzętem do integracji sensorycznej, sprzętem do sali doświadczania świata Empis. Nagrodą główną jest specjalistyczny sprzęt do integracji sensorycznej.

Wśród kilkunastu zgłoszeń walczących o główną nagrodę, jest też elbląskie przedszkole prowadzone przez Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Elblągu.

„Nasze Przedszkole prowadzone przez Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Elblągu jest miejscem powstałym z myślą o dzieciach i rodzicach potrzebujących wsparcia w codziennym mierzeniu się z różnoraką niepełnosprawnością swoją i bliskich, bazującym na wzajemnym szacunku, zrozumieniu, akceptacji i tolerancji. Staramy się zapewnić profesjonalne prowadzenie i towarzyszenie w codzienności, oferując różnorodne formy terapii przez wykształconą wieloprofilowo Kadrę” – czytamy w zgłoszeniu do konkursu nadesłanym przez placówkę.

Placówka, która otrzyma najwięcej „lajków” otrzyma specjalistyczny sprzęt do integracji sensorycznej warty blisko 20 tys. złotych.

Aby zagłosować na elbląskie przedszkole, wystarczy wejść TUTAJ i odszukać zgłoszenie z Elbląga i zagłosować poprzez polubienie posta.

Print Friendly, PDF & Email