Elbląg: Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne 2022

Elbląg: Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne 2022
Mat. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 5 czerwca na Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne, czyli zawody w tańcu nowoczesnym. Uczestnicy będą konkurować w różnych kategoriach m.in.: hip-hop, disco-dance i show dance.

21. edycja Konfrontacji Tanecznych, to impreza, która co roku wzbudza wiele emocji i ciągle cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników, jak i publiczności. Impreza odbędzie się po dwuletniej przerwie.

Cieszymy się, że wracają Konfrontacje Taneczne. Młodzi ludzie chcą zaprezentować umiejętności szerszej publiczności i jednocześnie stanąć do sportowej rywalizacji – mówią organizatorzy. – Mamy nadzieję, że impreza jak co roku przyciągnie do Elbląga tancerzy specjalizujących się w różnych stylach. Co z pewnością wpłynie na widowiskowość i atrakcyjność  wydarzenia – dodają organizatorzy.

Podczas Konfrontacji uczestnicy konkurować będą w kategoriach: hip-hop, disco-dance, inne formy tańca oraz  stage dance, czyli: taniec współczesny, modern i show dance. W turnieju, oprócz solistów, udział wziąć mogą duety, formacje i mini-formacje. Tancerze prezentować się będą w trzech blokach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat i pow. 15 lat.

Organizatorami zawodów są Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Stowarzyszenie „Jantar”.

Regulamin Konfrontacji oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej Centrum Tańca Promyk.

Print Friendly, PDF & Email