Dobre praktyki rodem z Hiszpanii

Dobre praktyki rodem z Hiszpanii
Fot. CSE Światowid

Jak działają organizacje obywatelskie w Hiszpanii, jakich metod i narzędzi używa się do aktywizowania społeczności Andaluzji i jaki jest stopień zaangażowania społeczeństwa w życie obywatelskie – to jedne z wielu tematów spotkania on-line, które odbędzie w najbliższy piątek. Organizatorem będzie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Już w najbliższy piątek 28 maja o godzinie 10:00 hiszpańscy partnerzy Światowida w projekcie „Elbląscy edukatorzy dla seniorów” będą prowadzić spotkanie on-line, które ma pokazać jak działają organizacje obywatelskie w Andaluzji.

Uczestnicy spotkania poznają także przykłady zajęć aktywizujących seniorów, które praktykowane są w Granadzie, poznają organizację Secot, Ofecum.

Władze Światowida zachęcają też pracowników innych instytucji pracujących z seniorami bądź na rzecz seniorów do uczestniczenia w spotkaniu i poznaniu dobrych praktyk. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim. Zachęcamy do zgłaszania się pod adresem e-mailowym: dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl

Prowadzenie spotkania: María José Martínez González z organizacji Asociación de Innovación, Formación y Empleo para el Desarrollo sostenible (Hiszpania).

Spotkanie: piątek 28 maja 2021, godz. 10:00, forma realizacji on-line. Więcej szczegółów pod nr tel.: 55 611 20 59

Program „Elbląscy edukatorzy dla seniorów” jest realizowany przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+

Print Friendly, PDF & Email