DJ Wika rozkręci Sopockie Spotkania Kobiet

DJ Wika rozkręci Sopockie Spotkania Kobiet
Fot. Fotobank.PL/UMS

Najbardziej energetyczna seniorka w Polsce będzie gościnią kolejnych Sopockich Spotkań Kobiet. To wydanie będzie nietypowe, bowiem rozpocznie się… potańcówką, którą poprowadzi oczywiście DJ Wika.

Spotkanie odbędzie się w Teatrze Atelier we wtorek, 8 listopada. Potańcówka zacznie się o godz. 16.00, a na rozmowę z Wirginią Szmyt organizatorzy zapraszają od godz. 18.30.

To wydarzenie kierowane jest szczególnie do sopockich seniorek i seniorów, ale oczywiście zaproszeni są wszyscy chętni, którzy będą chcieli spotkać się z wciąż pełną energii i optymizmu DJ-ką.

Dla tych, którzy nie będą mogli być na spotkaniu o godz. 18.30, dostępna będzie transmisja w mediach społecznościowych:

Informacje o gościni:

Wirginia Szmyt to najstarsza DJ-ka w Polsce, a może i na świecie. Na swoje imprezy przyciąga tłumy. Jej optymizm, witalność i pogoda ducha są zaraźliwe, a ona sama czerpie ze swojej aktywności mnóstwo energii. Łamie stereotypy dotyczące wizerunku polskiego seniora, udowadnia, że wiek to tylko liczba. Działa od wielu lat na rzecz seniorów, jest ich ambasadorką. Z wykształcenia jest pedagogiem, pracowała z dziećmi z niepełnosprawnościami i trudną młodzieżą.

Mat. prasowe
Print Friendly, PDF & Email