Dalsza część prac na Grunwaldzkiej i Tysiąclecia

Dalsza część prac na Grunwaldzkiej i Tysiąclecia
Fot. Adminstrator

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że rozpoczęto prace związane z układaniem górnej warstwy bitumicznej na jezdni Al. Grunwaldzkiej i Al. Tysiąclecia.

W związku z powyższym w dziś, tj. czwartek 29 sierpnia od godziny 20:00 do godziny 5:00 w piątek 30 sierpnia planowane jest zamknięcie dla ruchu kołowego jezdni południowej Al. Grunwaldzkiej i Al. Tysiąclecia (po stronie Giełdy Elbląskiej) na odcinku od ul. Malborskiej do ul. Lotniczej.

W czasie prac ruch na tym odcinku odbywać się będzie wyłącznie jezdnią po stronie północnej w kierunku Al. Wyszyńskiego. Zostanie zamknięty wlot ul. Hetmańskiej (od strony Czerniakowskiej), skrzyżowanie z ul. Fabryczną oraz zjazd na teren Giełdy Elbląskiej.

Wjazd z ul. Hetmańskiej od centrum możliwy będzie wyłącznie w prawo w kierunku Al. Wyszyńskiego. Objazd z Al. Wyszyńskiego w kierunku Hetmańskiej wyznaczony zostanie ulicą Rycerską i Giermków, natomiast w kierunku dworców ul. Malborską, Fredry do ul. Lotniczej. Do czasu zakończenia prac bitumicznych zostanie zamknięte przejście dla pieszych przez Al. Grunwaldzką przy zjeździe na teren Giełdy Elbląskiej.

Schemat funkcjonowania ruchu oraz objazdów w trakcie prowadzenia prac przedstawiony jest poniżej:

Fot. UM Elbląg

UM informuje jednocześnie, że ostatnie prace bitumiczne (nawierzchnie na zjazdach i skrzyżowaniach z ul. Fabryczną i Hetmańską) planowane są w nocy z piątku na sobotę (30-31.08), w tym miejscach wystąpią utrudnienia w ruchu.

UM Elbląg
Fot. RS
Print Friendly, PDF & Email