W sobotę 18 lipca, w godzinach 10:00-14:00 Dom pod Cisem przy ul. Stawidłowej 3 w Elblągu zaprasza do udziału w WYMMIENNIKU. Co to jest? To przestrzeń na bezgotówkową wymianę rzeczy, z których już nie korzystamy, nie trafiły w nasz gust, albo po prostu nam się znudziły.  Uczestnicy pierwszego z cyklu wydarzeń będą wymieniać się książkami, puzzlami, grami i płytami.

Może masz grę, którą przechodzisz już z zamkniętymi oczami, albo zestaw CD, których każdy dźwięk znasz na pamięć? Możesz wymienić je na planszówkę, albo książkę, którą od dawna masz ochotę przeczytać.

Organizatorzy zapewniają poczęstunek, nagrody w loterii, a przede wszystkim dobrą atmosferę. WYMIENNIK, oprócz okazji do wymiany przedmiotów i zawarcia nowych znajomości, jest też przestrzenią do promowania idei „zero waste”.

Ilość miejsc dla wystawców jest ograniczona, dlatego warto zgłosić swój udział wcześniej. Najprościej zrobić to telefonicznie: 55 236 27 16 lub e-mailowo: s.procyk@eswip.pl. – Na zgłoszenia czekamy do piątku 17 lipca do godz. 13:00 – informują organizatorzy.

Wstęp dla wystawców oraz odwiedzających jest bezpłatny.

Fot. mat. prasowe
Print Friendly, PDF & Email