"Ciepła czapka" - okaż ciepło osobom samotnym i potrzebującym

"Ciepła czapka" - okaż ciepło osobom samotnym i potrzebującym
Fot. nadesłane

Zachęcamy do udziału w społecznej akcji pn.”Ciepła czapka” – Mieszkaniec mieszkańcowi. Zrób ciepłą czapkę lub szalik i pozostaw w elbląskim centrum usług społecznych.

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym oraz czasem Świąt Bożego Narodzenia Elbląskie Centrum Usług Społecznych rozpoczęło akcję społeczną “Ciepła czapka”. Każdy mieszkaniec Elbląga może przynieść ciepłą czapkę wraz z przyczepioną karteczką, na której będą napisane ciepłe słowa dla obdarowanego. Wszystkie ciepłe rzeczy przyniesione podczas akcji trafią do osób najbardziej potrzebujących.

Akcja społeczna “Ciepła czapka” ma na celu wsparcie osób ubogich i potrzebujących ręcznie zrobioną czapką lub szalikiem, ale również ciepłym słowem.

Ponadto Elbląskie Centrum Usług Społecznych pragnie zachęcić mieszkańców do zwrócenia uwagi na los sąsiadów, w szczególności starszych i samotnych. Czasami wystarcza, krótka rozmowa, aby móc zmienić czyjeś życie.

Ciepłe czapy i szaliki zostaw w Punkcie Przyjęć Klienta w Elbląskim Centrum Usług Społecznych przy ul. Winnej 9 lub w Dziale Organizowania Usług Społecznych przy Pl. Dworcowy 3A lokal nr N na 1 piętrze w godzinach 7:30 do 15:30.

Więcej informacji pod nr tel: 55 230 60 42

Koordynator akcji : Organizator społeczności lokalnej: Katarzyna Siewicz

Akcja “Ciepła czapka” potrwa do 15.12.2021r.

Print Friendly, PDF & Email