Chojnice: Koncert charytatywny

Chojnice: Koncert charytatywny
Fot. mat. prasowe

Organizatorzy zapraszają na koncert charytatywny na leczenie Moniki Stefankiewicz. Monika jest nauczycielką w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach. Bardzo potrzebuje środków na leczenie choroby nowotworowej.

W specjalnym koncercie wystąpią dzieci i młodzież oraz nauczyciele z Zespołu Szkół Specjalnych. Gwiazdą koncertu będzie znany polski tenor Andrzej Kubacki.

Pan Andrzej jest uznanym śpiewakiem, który w swoim repertuarze ma pieśni operowe, operetkowe, ale również największe światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Ostatnio mogliśmy podziwiać artystę w programie Voice of Senior, gdzie dotarł do ścisłego finału. Pan Andrzej Kubacki jest cudownym człowiekiem, gdyż zgodził się wystąpić całkowicie za darmo.

Podczas koncertu odbędzie się też kilka licytacji przedmiotów przekazanych przez wspaniałych darczyńców. M.in. będzie licytowany linoryt Justyny Laski-Pietrzyńskiej oraz kosz wyrobów firmy Fungopol podarowany przez Roberta Skórczewskiego.

Zaproszenia (bezpłatne) można odbierać w Promocji Regionu Chojnickiego.

Przy wejściu na salę będzie ustawiona skarbonka, do której zbierane będą środki na leczenie Moniki Stefankiewicz. Szkoła Specjalna przygotowała również specjalne stoisko z artykułami świątecznymi, które usytuowane będzie przed wejściem na salę.

UM Chojnice
Print Friendly, PDF & Email