Bydgoszcz: Inkubator NGO 2021

Bydgoszcz: Inkubator NGO 2021
Fot. Pixabay

Zarejestrowaliście stowarzyszenie bądź fundację w okresie ostatnich 24 miesięcy lub planujecie założyć organizację pozarządową w ciągu najbliższego pół roku? Zamierzacie działać w organizacjach społecznych, ale borykacie się z wątpliwościami, jak zacząć? Inkubator jest właśnie dla Was. Na zgłoszenia czekamy tylko do 17 października.

Inkubator to cykl 6 warsztatów merytorycznych, na których dowiecie się wszystkiego o podstawach działania w III sektorze. To komplet informacji dotyczących tego jak zacząć, gdzie szukać wsparcia, jak działać z sukcesem. To wsparcie „na start” dla nowych organizacji pozarządowych w Bydgoszczy.

Podczas realizacji projektu uczestnicy i uczestniczki zdobędą̨ wiedzę i umiejętności potrzebne do zarządzania organizacją oraz planowania jej rozwoju. W projekcie przewidziane są spotkania warsztatowe oraz indywidualne wsparcie specjalistów w zakresie działalności w III sektorze.

Inkubator to nie tylko warsztaty i doradztwo. To również wymiana doświadczeń́, nowe znajomości oraz możliwość nawiązania współpracy, czy partnerstw w projektach. Inkubator ngo to możliwość dla przedstawicieli i przedstawicielek III sektora w Bydgoszczy, aby skorzystać zupełnie bezpłatnie z kompleksowego wsparcia merytorycznego „na start”.

Uczestnicy i uczestniczki projektu wezmą udział w cyklu 6 warsztatów. Więcej o warsztatach TUTAJ

W Inkubatorze mogą wziąć udział wyłącznie osoby z organizacji zarejestrowanych w okresie ostatnich 24 miesięcy lub planujące w ciągu najbliższego pół roku założyć na terenie Miasta Bydgoszczy organizację.

Pierwszeństwo uczestnictwa mają przedstawiciele organizacji, którzy w poprzednich latach nie otrzymali wsparcia w ramach w/w zadania i osoby planujące założenie organizacji.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydująca będzie kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenia do pobrania TUTAJ prosimy przesyłać na adres e-mail: ngo@um.bydgoszcz.pl

Inkubator ngo realizowany będzie w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5. Organizator zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia projektu online.

Nie zwlekaj, już dziś zgłoś chęć wzięcia udziału w Inkubatorze!

Print Friendly, PDF & Email