Bydgoszcz: Rodzinny piknik i Wielki Mecz Charytatywny

Bydgoszcz: Rodzinny piknik i Wielki Mecz Charytatywny
Fot. mat. prasowe

Rodzinny piknik i Wielki Mecz Charytatywny – dziennikarze kontra samorządowcy. To czeka na bydgoszczan już w najbliższą niedzielę, 25 września w Fordonie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich już o godz. 12 na stadion miejski przy ul. Sielskiej. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w olimpiadzie biegowej, a także szeregu innych dyscyplin sportowych.

Dla najmłodszych przygotowano sporo atrakcji. Wśród nich są m.in. pokaz baniek mydlanych, fotobudka, balonowe figurki, warsztaty kreatywne, czy kolorowe warkoczyki.

Piknik organizowany jest w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

O godz. 14 na boisko wybiegną samorządowcy Metropolii Bydgoszcz i lokalni dziennikarze. Po przerwie spowodowanej pandemią rozegrają Wielki Mecz Charytatywny.

Drużyny spotkają się już po raz szósty. Środki zebrane podczas poprzednich edycji przekazane zostały Bydgoskiemu Zespołowi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Karolewie. Dzięki przekazanym pieniądzom dzieci mogły wyjechać na kolonie i wycieczki po regionie.

Rodzinny Piknik Sportowy (godz. 12.00) i Wielki Mecz Charytatywny (godz. 14.00), niedziela, 25 września, ul. Sielska 12b. Wstęp wolny.

Plakat
Mat. prasowe
UM Bydgoszcz
Print Friendly, PDF & Email