"Boskie" Letnie kino po chmurką

„Boska Florensce”, czyli kto bogatemu zabroni. Uwaga kinomaniacy! Tym razem w niedzielę (16 sierpnia) zapraszamy do Letniego kina pod chmurką.

„Boska Florensce” to opowieść o amerykańskiej sopranistce-amatorce, która zasłynęła z dwóch rzeczy: majątku odziedziczonym po rodzicach oraz wątpliwego talentu wokalnego. Majątek sprawił, że była mecenasem sztuki, a jednocześnie kształciła się wokalnie. Brak talentu z kolei zapewnił jej miano najgorszej śpiewaczki świata. Florence pomimo całkowitego braku talentu wokalnego cieszyła się dużą popularnością, a jej koncerty miały zawsze pełną widownię. W tytułowej roli wybitna Meryl Streep, która za tę rolę otrzymała nominację do Oscara, a partneruje jej Hugh Grant.

Zapraszamy na dziedziniec Muzeum. Początek seansu w najbliższą niedzielę około godz. 21:15.

W związku ze złagodzeniem obostrzeń związanych z koronawirusem informujemy, że nie obowiązują już wejściówki na seans. Wchodzącym nadal będzie mierzona temperatura, więc prosimy o wcześniejsze przybycie na seans. Osoby, u których pomiar wykaże ponad 37 stopni, nie będą mogły wejść na teren muzeum.

Fot. filmweb.pl
Print Friendly, PDF & Email