Bezpłatny pokaz filmu z audiodeskrypcją

Bezpłatny pokaz filmu z audiodeskrypcją
Fot. materiały prasowe

Kino Światowid zaprasza 16 września 2021 roku o 15:00 na pokaz filmu z audiodeskrypcją. Na wszystkich fanów polskiego kina czeka doskonały seans z gwiazdorską obsadą i rewelacyjną muzyką. Czarna owca w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. Wstęp wolny.

Spora grupa osób w Polsce nie chodzi do kina, ponieważ nie nadążają czytać pędzących napisów. Inne omijają ze względu na swoją niepełnosprawność, bo kina nie posiadają odpowiedniego sprzętu. Kino Światowid wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników kina i zaprasza na bezpłatny pokaz rewelacyjnej komedii. Audiodeskrypcja przekazywana jest drogą słuchową. Jest to werbalny opis treści wizualnych dla osób niewidomych i słabowidzących. Aby móc w pełni cieszyć się projekcją należy przed pokazem pobrać na swój telefon bezpłatną aplikację AudioMovie, która pozwoli w pełni korzystać z audiodeskrypcji.

Czarna owca: Magda i Arek tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem Tomkiem, który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Asią. Pozornie wszystko jest w porządku – typowa rodzina. A jednak… Magda, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arek od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomek – popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem. Ambaras zaczyna się, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magda postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Asia zrywa z Tomkiem, dziadek znika, a Arek ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak mu się wydaje… Czy każdy z bohaterów odnajdzie swój własny sposób na szczęście?

Print Friendly, PDF & Email