AMP Futbol Polska nawiązało współpracę z Mateuszem Borkiem

AMP Futbol Polska nawiązało współpracę z Mateuszem Borkiem
Fot. AMP Futbol Polska / Twitter

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce, dziennikarz sportowy Mateusz Borek dołączył wczoraj do ampfutbolowej rodziny i będzie współpracował z AMP Futbol Polska przy promocji przyszłorocznych ampfutbolowych mistrzostw Europy.

– Do grona naszych kibiców dołączył dzisiaj najlepszy komentator w kraju – podało we wtorek na Twitterze oficjalne konto AMP Futbol Polska.

Mateusz Borek jest obecnie dziennikarzem Kanału Sportowego. Znanego komentatora usłyszeć można na antenach: TVP Sport (przy meczach reprezentacji Polski, Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a także gal bokserskich), Canal+Sport (gdzie komentuje mecze Bundesligi) i Eurosport (z którym umówiony jest na komentowanie meczów Pucharu Niemiec). We wtorek Borek dołączył do grona osób współpracujących z reprezentacją Polski w ampfutbolu.

– Współpracujemy z różnymi osobami i teraz zaprosiliśmy do współpracy Mateusza przy takim nowym materiale video, który będzie promował mistrzostwa Europy, bo będziemy próbowali zorganizować te mistrzostwa. Jego głos jest tym najlepszym, najbardziej rozpoznawalnym, więc zgodził się go użyczyć i mam nadzieję, że to będzie początek współpracy i gdzieś dojdziemy może do tego, że nasze mecze na EURO będzie komentował na antenie TVP Sport, jak dobrze pójdzie – mówi Mateusz Widłak, prezes AMP Futbol Polska.

Mistrzostwa Europy w ampfutbolu zaplanowane są na 2021 rok. Początkowo miały się odbyć we wrześniu tego roku. Gospodarzem najbliższego turnieju jest Kraków.

Print Friendly, PDF & Email