Aktywny weekend w Parku Modrzewie

Aktywny weekend w Parku Modrzewie
Fot. Adminstrator

Rodzinne Marsze na Orientację, zajęcia jogi, gry parkowe to niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających Park Modrzewie w najbliższą sobotę i niedzielę.

Od początku lipca realizowany jest projekt „Aktywne Modrzewie”, którego główną intencją jest promocja terenów zielonych ale także zachęcanie mieszkańców do podejmowania zwiększonej aktywności fizycznej.

Przez wszystkie wakacyjne weekendy odwiedzający Park Modrzewie mogą zagrać w gry parkowe m.in. boule czy Molkky a także zrelaksować się w strefie chillout na specjalnie przygotowanych leżakach, hamakach i kocach.

Tak jak w każdą w sobotę o godz. 18:00 odbędą się bezpłatne warsztaty jogi. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, niezależnie od wieku i przygotowania – mile widziane są rodziny z dziećmi.

W niedzielę organizatorzy zapraszają na Rodzinne Marsze na Orientację.
w których mogą uczestniczyć wszyscy chętni, bez względu na wiek i płeć. Udział jest bezpłatny a dla uczestników przewidziane są nagrody.

Co dokładnie czeka na odwiedzających?

Sobota
16:00 – 20:00 – otwarte strefy gier parkowych, zabaw, relaksu
16:00 – 20:00 – warsztaty plecenia wianków
18:00 – bezpłatne zajęcia jogi

Niedziela
16:00 – 20:00 – otwarte strefy gier parkowych, zabawy, relaksu
16:00 – 20:00 – Rodzinne Marsze na Orientację

Projekt „Aktywne Modrzewie” organizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019, który wygrał w głosowaniu mieszkańców okręgu nr 1.

Organizatorzy zapraszają wszystkich serdecznie do Parku Modrzewie w sobotę 20 lipca od godz. 16:00 do 20:00.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.facebook.com/sjestamodrzewie

Print Friendly, PDF & Email