Akcja "Pierwszy dzwonek". Wesprzyj uczniów, podaruj przybory szkolne

Akcja "Pierwszy dzwonek". Wesprzyj uczniów, podaruj przybory szkolne
Fot. Adminstrator

Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu kolejny już raz organizuje zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci pod hasłem „Akcja – Pierwszy dzwonek”.

O włączenie się do akcji Centrum zachęca wszystkich elblążan, a także elbląskie firmy, instytucje i organizacje. Zbiórka potrwa do 18 września.

– Liczymy na Waszą pomoc. Pamiętajcie, że KAŻDY! ołówek, zeszyt i komplet kredek przydadzą się dzieciakom. Wszelkie artykuły szkolne można dostarczać do siedziby Miejskiego Centrum Wolontariatu w Elblągu mieszczącego się przy ulicy Zw. Jaszczurczego 17 pokój 26, do 18 września – zachęcają organizatorzy. – Zbieramy nowe artykuły szkolne (m.in.zeszyty, okładki,kredki,pisaki,ołówki, pióra, długopisy, flamastry, bloki, wycinanki,bibułę,krepinę,plastelinę, modelinę, farbki, temperówki, kleje, nożyczki, linijki, cyrkle,piórniki, plecaki, śniadaniówki, bidony, worki na obuwie) – dodają.

Zebrane artykuły zostaną przekazane podopiecznym następujących placówek: Socjalizacyjna Całodobowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Elblągu, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu oraz Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Orle Gniazdo” w Marwicy.

Print Friendly, PDF & Email