Wycieczka kajakowa z MOSiR-em

Wycieczka kajakowa z MOSiR-em
Fot. MOSiR

Już na samym początku „Wakacji z MOSiR-em” organizatorzy zapraszają do udziału w pierwszej z cyklu czterech wycieczek kajakowych po rzece Elbląg. Miłośnicy wiosłowania w pierwszą niedzielę lipca będą mieli okazję ujrzeć Elbląg i okolice z zupełnie innej, mniej znanej perspektywy. Na wycieczkę obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

W towarzystwie przewodnika elbląskiego oddziału PTTK zobaczycie i poznacie z poziomu wody niedostępne na co dzień miejsca Elbląga. Tempo płynięcia będzie bardzo spokojne, dopasowane do możliwości uczestników. Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają osoby dorosłe, zaś osoby małoletnie mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką rodziców (opiekunów).

Czas trwania około 2 godziny. Udział w wycieczce jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, gdyż limit miejsc to 20 osób.

Zapisz się poprzez formularz Google.

Podczas wycieczki każdy z uczestników jest zobowiązany do przebywania cały czas w kamizelce asekuracyjnej, nałożonej i zapiętej na sobie. Ważne, by pamiętać o nakryciu głowy, kremie przeciwsłonecznym, napojach i ewentualnie jedzeniu. Do wiosłowania mogą także przydać się krótkie rękawiczki na dłonie.

Start w niedzielę, 2 lipca, o godz. 10:00 z przystani kajakowej MOSiR przy ulicy Radomskiej 5.

Animatorzy zapraszają do uczestnictwa w kolejnych, darmowych imprezach organizowanych w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

MOSiR
Print Friendly, PDF & Email