Zrób zakupy - odbierz bilet do kina. Walentynki w CH Ogrody

Zrób zakupy - odbierz bilet do kina. Walentynki w CH Ogrody
Fot. Adminstrator

Walentynki na stałe wpisały się do kalendarza świąt. I choć o ukochanej osobie dobrze jest pamiętać cały rok, 14 lutego stał się okazją do prawdziwej manifestacji uczuć. Zatem świętujmy razem. Zaproś bliską osobę do Ogrodów. Czas spędzony u nas to najlepsze zakupy, a przy okazji możliwość wygrania biletów do kina! Czekamy również z romantycznym kącikiem do zdjęć w specjalnej strefie walentynkowej.

Walentynki tuż, tuż. Nic tak nie ucieszy najbliższej osoby, jak wspólnie spędzony czas, upominek prosto od serca, czy romantyczna kawa. Zapraszamy do CH Ogrody w piątek 14 lutego! Na gości czeka wiele okazji zakupowych oraz odnowiony, pełen zieleni food court. Na parterze przygotowana została specjalna strefa walentynkowa, w której będzie można m.in. zrobić pamiątkowe zdjęcie w walentynkowej scenografii. Strefa będzie czynna w godzinach 13.00 – 19.00.

Ponadto dla wszystkich gości przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. Za każde wydane 120 złotych można otrzymać bilety do kina, na dowolny seans! W zabawie można łączyć dwa paragony, z wyłączeniem zakupów spożywczych, alkoholowych, tytoniowych oraz usług kantoru. Paragony można wymienić na bilety, które będą ważne aż do 30.06. Promocja obowiązuje do godziny 19.00., a liczba nagród jest ograniczona. Regulamin promocji dostępny jest w strefie walentynkowej oraz na stronie www.centrumogrody.pl

Print Friendly, PDF & Email