Zostań wolontariuszem WOŚP

Zostań wolontariuszem WOŚP
Finał już 31 stycznia

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji „29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” w Elblągu. Już 10 stycznia 2021 roku po raz 29. zagra największa orkiestra świata. Trwa nabór wolontariuszy do udziału w akcji.

Tegoroczny temat finału: Finał z głową – skupiał się będzie na zabraniu środków, na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak zostać wolontariuszem WOŚP w Elblągu?

Rejestracja wolontariuszy /dwie ścieżki rejestracji/:

Rekrutacja online – wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.  Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc  i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne  z zostaniem wolontariuszem.
Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz zadzwonić do Sztabu (tel. 600384230) aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Rekrutacja w Sztabie:

Zgłaszamy się w siedzibie Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 (od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00,  a w sobotę od 11.00 do 14.00), zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości oprócz danych osobowych podajemy adres e-mail, nr telefonu komórkowego oraz wyrażamy pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w 29 Finale WOŚP w Elblągu.

Ważna informacja dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce Organizatorzy proszą, , żeby w tym roku  Waszymi opiekunami na czas zbiórki zostali rodzice, pełnoletnie rodzeństwo, opiekunowie prawni.

Wszystkie pytania kierować można pod numer tel.  600 384 230.

Print Friendly, PDF & Email